Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Солоненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25221251) був реорганізований і увійшов до складу Павлівської громади

громадські слухання 02.02.2019

Шановні жителі села Солоне

У суботу, 02.02.2019 року, о 10-00 год. в приміщенні Солоненського сільського будинку культури відбудуться громадські слухання:

Порядок денний:

1. Обговорення з питання розподілу земель запасу комунальної власності Солоненської сільської ради  загальною площею 26,15 га.

2. Про можливість управління багатоквартирними будівлями згідно прийнятого законодавства.

3. Щодо корегування тарифів ЖКГ до сьогоденних реалій.

Для реєстрації присутніх, при собі мати паспорт                                                                                                                                      громадянина України.

Сільська рада

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування